Zkrácení doby pro přihlášení do TC PEF

Testovací centrum PEF » Novinky » Zkrácení doby pro přihlášení do TC PEF

Dobrý den,
rádi bychom co nejvíce vyšli vstříc studentům s možnostmi přihlašování do Testovacího centra PEF a proto zkracujeme dobu, která je potřebná mezi přihlášením a termínem testu. Dřívější doba na přihlášení byla 7 hodin, nyní přistupujeme na zkrácení na 2 hodiny.

Příklad 1:

Po ranním neúspěšném pokusu o napsání testu poslední den, kdy je test otevřený (a nastavení testu vyučujícím dovoluje psát více pokusů s minimálními rozestupy – tohle je docela důležité!) se studentka rozhodna pokus si zopakovat. Je-li v TC volné místo (upozorňujeme, že ne vždy je to možné), rezervuje si ještě jeden termín například na odpoledne. Nemusí čekat moc dlouho a v poledne stihne třeba ještě oběd. 🙂

Stejná lhůta platí i pro odhlášení.

Příklad 2:

Student se ráno vzbudí s horečkou, ví, že se testu nemůže zúčastnit a odhlášením z termínu 2 hodiny předem tak ještě uvolní místo v TC pro ty, kteří by o něj měli zájem, ale nedostalo se na ně.

V případě dotazů se na nás můžete obrátit e-mailem, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Hodně štěstí u zkoušek!

Václav Lohr