Testovací centrum PEF – zkouškové období a presemestrální plány v létě 2024

Testovací centrum PEF » Novinky » Testovací centrum PEF – zkouškové období a presemestrální plány v létě 2024

Testovací centrum Provozně ekonomické fakulty (TC PEF) úspěšně dokončilo další zkouškové období. I přes nečekané komplikace v posledním týdnu, kdy bylo centrum vytopeno a přemístěno do provizorních podmínek, se podařilo provoz úspěšně dokončit.

Presemestrální období: připravte se na další příležitosti

Testovací centrum PEF plánuje otevření ve všední dny v období od 26. srpna do 6. září 2024. Toto tzv. presemestrální období je určeno ke skládání dodatečných zkoušek, což studentům poskytne další příležitost dokončit své akademické závazky před zahájením nového semestru.

Význam presemestrálního období

Presemestrální období je klíčovou příležitostí pro studenty, kteří potřebují ještě jednu šanci na splnění svých akademických povinností. Toto období umožní dokončit zkoušky, které nebyly zvládnuty během řádného zkouškového období, a zajistí tak hladký přechod do nového semestru.

Provozní hodiny a další informace

Testovací centrum bude během presemestrálního období otevřeno ve všední dny v obvyklých provozních hodinách, tj. 8-19h. V případě potřeby se na nás můžete obrátit pomocí kontaktního formuláře.

Závěr

Úspěšné dokončení zkouškového období i přes neočekávané komplikace a plánované otevření testovacího centra v presemestrálním období představují důležitý krok k podpoře studentů při dokončování jejich studijních povinností.

Pro více informací a aktuální zprávy sledujte oficiální stránky tc.pef.czu.cz a další komunikační kanály fakulty. Testovací centrum se těší na vaši účast v presemestrálním období!