projekce využití TC PEF

Testovací centrum PEF » Novinky » Plánovaná odstávka Testovacího Centra PEF ČZU a projekce vytíženosti pro nadcházející semestr

Testovací centrum (TC) Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze (PEF ČZU) oznámilo plánovanou odstávku na začátku nového semestru. Tato odstávka, naplánovaná na první dva týdny semestru, je součástí pravidelných údržbových prací a aktualizací systémů, které mají za cíl udržet služby centra na nejvyšší možné úrovni. Centrum bude pro testy opět k dispozici již od třetího týdne semestru.

Projekce využití TC PEF v LS 2023/24

Projekci plánovaného vytížení Testovacího centra pro nadcházející semestr představil doc. Ing. Milan Houška, Ph.D., proděkan pro vědu a výzkum. Projekce je založena na analýze dat očekáváného vytížení předložených jednotlivými katedrami fakulty. Tyto informace poskytly základ pro odhadované využívání centra po jeho znovuotevření a odrážejí specifické potřeby a plány kateder pro letní semestr.

Projekce naznačuje, že v průběhu semestru dojde k postupnému nárůstu využívání Testovacího centra, s očekávanými vrcholy v obdobích intenzivního akademického využití v květnu 2024, kdy je předpokládáno otevření i o víkendech. (Doporučujeme se před konkrétními termíny ještě dodatečně informovat, protože provozní podmínky se mohou průběžně měnit. Děkujeme za pochopení.)