Vybrané informace o provozu Testovacího centra PEF

Testovací centrum PEF » Novinky » Vybrané informace o provozu Testovacího centra PEF

Vážené studentky, vážení studenti,

chceme vás seznámit s klíčovými informacemi o novém provozním řádu Testovacího centra PEF (TC), který je zaveden s cílem zajistit bezpečné a efektivní podmínky pro testování.

• Lokalita: TC se nachází v přízemí budovy Rektorátu ČZU v Praze.
  • Provozní doba: TC je otevřeno ve všední dny od 8:00 do 20:00.
  • Rezervace: Testy je možné absolvovat pouze po předchozí rezervaci v systému moodle.czu.cz v daném předmětu.
  • Termíny testů: studenti si mohou zvolit libovolný termín, který je volný v TC v době otevření testu.

Podmínky pro testování

Přístup do TC je možný pouze s platnou čipovou identifikační kartou vydanou kartovým centrem ČZU (ISIC, ALIVE nebo studentská).

Není vyžadováno formální oblečení.

Bezpečnostní opatření

Při vstupu je nutné projít detekčním rámem. V případě zaznění zvukového signálu není procházející osobě dovolen vstup do TC. (Průchod lze jednou opakovat.)

Pro minimalizaci komplikací s průchodem bezpečnostním rámem doporučujeme předem omezit množství kovových předmětů (např. přezky, mince, kovové části obuvi a oblečení, spony do vlasů). Věci lze zanechat ve skříňce uzamykatelné studentskou kartou.

Průchod rámem si lze dopředu vyzkoušet každý den, kdy je TC otevřeno, a to mezi 07:00 a 07:45.

Prostor je monitorován kamerovým systémem v souladu s příslušnými zákony a nařízeními.

Další důležité informace

V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby dalších informací se neváhejte obrátit na vedoucího provozu Testovacího centra PEF Ing. Václava Lohra, Ph.D., tc@pef.czu.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Děkujeme za vaši spolupráci a přejeme mnoho úspěchů ve studiu.

Štítky: