Úprava provozních hodin Testovacího centra PEF v květnu 2024

Testovací centrum PEF » Studenti » Úprava provozních hodin Testovacího centra PEF v květnu 2024

Vážení studenti,

chceme vás informovat o rozšíření provozních hodin Testovacího centra PEF na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze během května 2024. V reakci na zvýšený zájem a nutnost zajistit dostatečnou kapacitu pro všechny studenty, bude centrum otevřeno i o víkendech.

Plánované uzavírky v květnu

Upozorňujeme však, že v důsledku státních svátků a speciálních událostí na univerzitě budou následující dny provozu Testovacího centra PEF omezeny:

• 1. května 2024: Státní svátek – Den práce
  • 8. května 2024: Státní svátek – Den vítězství
  • 14. května 2024: Rektorský den
  • 16. května 2024: Sportovní hry zaměstnanců ČZU

Vzhledem k omezenému počtu provozních dnů vyzýváme všechny studenty, aby si své termíny pro testování rezervovali s předstihem. Kapacita centra bude v některých obdobích omezená, což může vést k rychlejšímu zaplnění dostupných termínů.

Děkujeme za pochopení a přizpůsobení vašich plánů možnostem naší nabídky. Pro rezervace termínů navštivte prosím webové stránky vašich kurzů v Moodle.

S pozdravem,

Václav Lohr