Testovací centrum PEF

Instruktážní video: Jak vstupovat do Testovacího centra PEF?

Testovací centrum PEF » FAQ » Instruktážní video: Jak vstupovat do Testovacího centra PEF?
Instruktážní video: Jak postupovat při vstupu do Testovacího centra PEF?

Umístění Testovacího centra PEF

Testovací centrum PEF se nachází v přízemí budovy rektorátu ČZU.
Ve dnech plného provozu je zde více než 600 možností výběru termínu psaní testu. Studenti si zde mohou přes Moodle rezervovat čas, kdy následně přijdou test psát.

Vstup do TC – začněte vstupní kartou

Vstup do TC je zahájen přiložením studentské karty na terminál.
Následně proběhne pořízení portrétové fotografie pro ověření identity, systém vám přiřadí volný počítač a skříňku a s vytištěným lístkem můžete pokračovat dovnitř.

Odložení věcí do skříňky

Do skříňky si odložte všechny věci, které nepotřebujete k psaní testu. Do vnitřních prostor je zejména zakázáno vnášet elektroniku a kovové předměty. Kompenzační pomůcky jsou samozřejmě povolené – v případech, že ale spouštějí akustický signál bezpečnostního rámu, vyžadují předem schválenou výjimku do děkana.
Ponechte si u sebe studentskou kartu a lístek z terminálu.
Skříňku uzamkněte přitlačením dvířek a přiložením karty. Ověřte si, že uzamčení skutečně proběhlo.

Naskenujte lístek a projděte rámem

Postupte ke čtečce čárových kódů, naskenujte lístek z terminálu a na vyzvání dozoru TC a pokud je nahoře rozsvíceno zelené světlo, projděte bezpečnostní rámem.
Pokud rám detekuje odezvu v magnetickém poli, zazní zvukový signál a rozbliká se světlo. V takovém případě nemůžete být vpuštěni k psaní testu.
Odložte věci, které způsobují odezvu rámu do skříňky a opakujte průchod podle pokynů dozoru.
Po úspěšném průchodu rámem (při počátečním neúspěchu lze 1x opakovat) postupujte k přidělenému počítači, kde se přihlásíte a spustíte si rezervovaný test.

Přejeme hodně štěstí při testu!

Středisko informačních služeb PEF

Kompletní informace o procesu fungování TC PEF obsahuje Provozní řád TC PEF.

, ,